Dostarczamy efektywne rozwiązania elektro-automatyki dla przemysłu morskiego nieprzerwanie od 1949 r.
rynek morski
rynek morski
rynek morski
Dział serwisu

Świadczymy usługi konserwacyjne i instalacyjne dla naszych klientów, zapewniając jednocześnie instalację i uruchomienie produktów w ramach prowadzonych projektów.
Nasze usługi morskie mają na celu zapewnienie klientom wsparcia, które pomoże im spełni ich zobowiązania w zakresie bezpieczeństwa, a także zagwarantowania, że zasoby i sprzęt spełniają stale rosnące wymagania w specjalistycznych środowiskach branży morskiej i paliwowej.

Awarie, Planowe naprawy, Konserwacja

Nasz zespół serwisowy zapewnia usługi globalnie, aby wesprzeć klienta w nagłych przypadku awarii sprzętu i systemu. Przeprowadzamy również terminowe konserwacje sprzętu E&I.
Koszt zapobiegania awariom systemu, szczególnie w klimatach równikowych i podzwrotnikowych, jest znacznie niższy niż potencjalne konsekwencje wynikające z takich awarii, a także wpływu awarii systemu elektrycznego na zdrowie, bezpieczeństwo i dobro personelu morskiego.

Instalacje

Zespół inżynierów i techników RES zajmujących się instalacją posiada kwalifikacje i doświadczenie w pracach instalacyjnych wszystkich komponentów i części, które składają się w system elektryczny, w tym: przewody, kable, sprzęt, elektryka i oprzyrządowanie.
Specjalizujemy się w obszarach instalacji wysokiego napięcia oraz w strefach zagrożonych wybuchem na pokładzie statków i na platformach wiertniczych.

Modyfikacje & Modernizacje

RES może zastąpi stare i pozbawione wsparcia systemy z nowoczesną, sprawdzoną technologią okrętową. Udoskonalenia te zmniejszają koszty operacyjne i zwiększają wydajność sprzętu i cykl życia statku. Zespół serwisowy RES ma wieloletnią historię modernizacji na statkach operacyjnych - zapewniając naszym klientom możliwość skrócenia czasu przestojów podczas wykonywania operacji.

Uruchomienia

Uruchomienie jest niezbędne dla zapewnienia, że systemy osiągają swoją wydajnoś projektową. Wykonujemy rozruch, uruchamianie i ponowne uruchamianie rozdzielnic elektrycznych, jak również innych urządzeń i systemów elektro-automatyki morskiej.

Części zapasowe

RES posiada ugruntowane relacje z wieloma głównymi producentami, co pozwala nam efektywnie pozyskiwać szeroką gamę urządzeń i części w konkurencyjnych cenach. -Części zapasowe wspierają naprawy i czynności konserwacyjne, zapewniając również szybką i terminową dostawę do obiektu.