Niezależnie od tego, czy angażujemy się w nowatorski projekt koncepcyjny na etapie inżynierskim, czy pracujemy na bazie dokumentacji dostarczonej przez klienta, zapewniamy dostawę kompletnego „projektu pod klucz", w zakresie projektowania, wykonawstwa, montażu, uruchomienia oraz serwisu dzięki czemu Klient otrzymuje precyzyjne rozwiązanie dopasowane do swoich oczekiwań.

Nasz dział projektowy zapewnia kompletny pakiet inżynieryjny, zakupowy, instalacyjny i rozruchowy (EPIC), zarządzany przez kierowników projektów, którzy działają jako pojedyncze punkty kontaktowe (SPOC) w całym cyklu życia projektu.

ahts

Nasza usługa projektowa obejmuje zarówno projektowanie koncepcyjne, jak i tworzenie szczegółowych planów, rysunków technicznych, obliczeń, prac konstrukcyjnych, powiązanych dokumentacji i certyfikatów, zgodnie z międzynarodowymi standardami projektowymi, w tym ISO, ASHRAE, CIBSE and NORSOK.
Dział projektowy RES posiada kompetencje i doświadczenie w zakresie zarządzania projektami wielopłaszczyznowymi, które wychodzą poza szeroko pojętą tematykę E&I.